Kocaeli 10°C- 23 Eki, 2014-
 

Günlük 3 TL’den başlayan fiyatlarla sizde seriilan oluşturun hemen yayınlamaya başlayın. Özgür Kocaeli Gazetesi Internet Sitesi Seri İlanları

01 Eylül 2012, 15:53 TSİ - İzmit Ekonomi

Çağrı Market, şehir merkezine geldi

1 / 2 - İstanbul ve Kocaeli’de şube sayısını büyük bir hızla arttıran Çağrı Market, şube sayısını 50’ye çıkarttı. Bugüne kadar 30 büyük, 20 küçük şubesi bulunan...

Çağrı Market, şehir merkezine geldi
Foto, Özgür Kocaeli

İstanbul ve Kocaeli’de şube sayısını büyük bir hızla arttıran Çağrı Market, şube sayısını 50’ye çıkarttı. Bugüne kadar 30 büyük, 20 küçük şubesi bulunan Çağrı Market 30 ncu büyük şubesini İzmit’te hizmete açtı. “Çağrı İzmit” adıyla Abdurrahman Yüksel Caddesi Belsa Plaza karşısında, eski Kozanlar Marketin bulunduğu geniş alanda hizmete giren işyerinin açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Çağrı Market Zincirlerinin yönetim kurulu başkanlığını Ahmet Kara yürütüyor. Kocaeli Bölge Müdürlüğünü üstlenen İbrahim Turan, dün yaptığı açıklamada, “Kocaeli’de 5 nci şubemizi açtık. 15 Eylül Cumartesi günü saat 10.00’da N City Alışveriş Merkezinde mevcut şubemiz de yeniden hizmete açılacak. Yoğun talep üzerine Körfez ve Gölcük’te de birer şube açacağız” dedi.

Çağrı Markez İzmit Çarşı Şubesi 600 metrekarelik alan üzerinde 50 personelle hizmet verecek.

Kars’ın Akyaka ilçesinde başlayan perakendecilik hayatına İstanbul’da devam eden Çağrı Hipermarketleri Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kara, kendilerinin yerli üreticileri bilinçli olarak kolladıklarını, yerli üreticilerin perakendeciliğe soyunmak yerine, kendi alanlarında yoğunlaşmaları ve daha fazla ihracata yönelmeleri gerektiğini söyledi. 

01 Eylül 2012,15:53 TSİ - Kocaeli / İzmit Ekonomi
Haber Özgür Kocaeli
avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !

Yorumlar

avatar

Ben Misafir değil ev sahibiyim !